ELABRICK JE NÁZEV PRODUKTU SPOLEČNOSTI ELASTOLITH

Pod názvem „Elabrick“ nabízí společnost Elastolith sortiment udržitelných cihlových obkladů typu „udělej si sám“. Díky své vysoké kvalitě a mnoha jedinečným vlastnostem se Elabrick v uplynulých desetiletích dostatečně osvědčil jako hodnotný produkt typu „udělej si sám“. Prostřednictvím vybraných prodejen stavebnin a online nabízíme kompletně sladěný systém. Stěrka, lepidlo a obklad dohromady zaručují vysoce kvalitní konečný výsledek. S produkty Elabrick si sami snadno a rychle krásně obložíte vnitřní stěnu či fasádu, což vám zcela jistě přinese dlouhodobou radost z bydlení.

ELASTOLITH JE INOVATIVNÍ RODINNÝ PODNIK S HISTORIÍ A AMBICÍ

Od roku 1982 vyrábí společnost Elastolith ve vlastní režii unikátní cihlové obklady. Původ základní receptury pochází z roku 1962. Jsme pyšní na to, že konečný produkt u nás nevyrábějí stroje, nýbrž odborníci ručně. Proto je každý cihlový obklad jedinečný. Vývoj, produkce, kontrola kvality, balení a distribuce probíhají v moderním výrobním závodě v nizozemském městě Haaksbergen pod každodenním vedením druhé generace rodinného podniku.

CIHLOVÝ OBKLAD ELABRICK JE VELMI UDRŽITELNÝ PRODUKT

Vzhledem k malé tloušťce 3 až 4 mm a složení z převážně minerálních surovin lze cihlový obklad Elabrick považovat za mimořádně udržitelný produkt. Díky tenkosti cihlového obkladu Elabrick se na jeho výrobu spotřebuje relativně málo surovin. Kromě toho je výrobní proces energeticky úsporný a cihlové obklady se nevypalují v peci, ale suší se při relativně nízké teplotě. Tenkost obkladu také znamená nezbytné úspory a výhody při skladování, transportu a aplikaci produktu. Cihlový obklad Elabrick můžete použít v kombinaci s izolačním systémem při renovaci domu či bytu. Docílíte tím zvýšení hodnoty objektu a snížení spotřeby energie. Společnost Elastolith neustále investuje do svých produktů a výrobních procesů. Dbáme přitom na pracovní podmínky našich zaměstnanců a zpracovatelů produktu a samozřejmě také na životní prostředí.

JEDINEČNÉ VLASTNOSTI POSKYTUJÍ NEKONEČNĚ MNOHO MOŽNOSTÍ INSPIRACE

Úzká spolupráce s odběrateli a architekty a naše dlouholetá zkušenost na světovém trhu nám umožňují nabízet zákazníkům aktuální sortiment barev, formátů a struktur. Díky malé tloušťce 3 až 4 mm a velmi nízké hmotnosti lze cihlový obklad Elabrick bez problémů nalepit téměř na všechny pevné podklady. S Elabrickem si doma sami snadno a rychle vytvoříte svou vlastní, jedinečnou atmosféru.